איך לבחור עורך דין פלילי - בחירת עו"ד פלילי

עורך דין פלילימי הוא עורך דין פלילי ?

עורך דין באופן כללי הוא אדם, אשר יכול לעסוק בעריכת דין לאחר לימודי משפטים ולאחר שעבר מבחנים והסמכה מתאימים לכך. אחד התחומים בהם יכול לעסוק עורך דין הינו התחום הפלילי.

עורך דין פלילי עוסק בפלילים, כלומר כל התנהגות אשר מנוגדת לחוק העונשין ועומדת במבחן היסוד העובדתי והנפשי.

עבירות פליליות ועורך דין פלילי

העבירות הפליליות בהן עוסק עורך דין פלילי הן עבירות כגון: גניבה, אונס, מרמה, רצח, עבירות תעבורה, עבירות אלימות, סמים, סחר בנשים, עבירות מחשב, הטרדה מינית, הסכמי הסגרה, עבירות מין ועוד.

החוק בישראל מאפשר הכשרה של אדם לעסוק בעריכת דין באם התקיימו שלושת התנאים הבאים:
  • רכישת השכלה משפטית גבוהה באחת האוניברסיטאות או המכללות המוכרות.
  • רכישת ניסיון של שנה בזמן תקופת התמחות לאחר לימודי המשפטים אצל עורך דין בעל ניסיון או אצל שופט.
  • עמידה בשני סוגי מבחנים של לשכת עורכי הדין (מבחן אמריקאי ומבחן בעל פה).
התפקידים של עו"ד פלילי הם רבים ומגוונים, כשהחשוב מביניהם הוא ייצוג של אדם ואת מצבו בפני בית משפט בתיק פלילי, הכנת מסמכים למשפט, מתן חוות דעת, ייעוץ משפטי ועוד.

המשפט הפלילי מטפל בסוגים של התנהגויות אנטי חברתיות שונות, כשמטרת המשפט הפלילי היא לצור מצב של הרתעה מהתנהגויות שכאלו בעזרת ענישה והעמדה לדין. חוק העונשין בישראל מטפל בכל סוגי העבירות הפליליות והעונשים הקבועים בחוק לכל סוגי העבירות.


איך לבחור עורך דין פלילי? למה אני צריך עורך דין פלילי? מתי צריך להתייעץ עם עורך דין? ועוד מספר שאלות שכיחות בתחום המשפט הפלילי
להמשך קריאה
אם החשוד תושב אזור המרכז, הרי שהטוב ביותר עבורו הוא לשכור שירותי עורך דין פלילי במרכז, לרבות שירותי עורך דין פלילי בתל אביב.
להמשך קריאה
סיום הליך פלילי ללא הרשעה פלילית, הימנעות מהרשעה, אי הרשעה - אלו כולם יעדים, שניתן להגיע אליהם כדי להמשיך לשמור על דף חלק - ללא הרשעה פלילית.
להמשך קריאה
אדם אשר חשוד או נאשם בביצוע עבירה פלילית, חייב להיות מיוצג על ידי עורך דין פלילי בכדי שזה יסייע לו בעת ההליך הפלילי המתנהל מולו.
להמשך קריאה
כדי לאתר עורך דין פלילי טוב, דרושים לא מעט חיפושים ומאמצים, וזה עוד מבלי ששילמנו לו שכר טרחה. אז האם ניתן לייצג את עצמנו באופן עצמאי ללא עזרתו של עורך דין?
להמשך קריאה
יצירת קשר
052-5070050

להתייעצות עם עורך דין פלילי, מלאו את הפרטים או התקשרו בעל עת!

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*