אודות - קרימינל דין פלילי

האתר מנוהל על ידי משרד עורכי דין עזרא. עו"ד עזרא, מנהל המשרד, הינו בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), תואר שני במנהל עסקים מהאונ' העברית (בהצטיינות), התמחה בשנת 2006 בפרקליטות הפלילית של מחוז מרכז והינו המייסד והבעלים של המשרד. ניתן ליצור קשר לקבלת ייעוץ ראשוני.

כל מה שרציתם לדעת


האתר הישראלי למשפט הפלילי מרכז עבורכם, הגולשים, את כל המידע הקשור לעולם המשפט הפלילי, עבירות פליליות, נפגעי עבירה, העונשים הקבועים בחוק נגד עבריינים פליליים ועוד. כאן תקבלו את כל המידע בנושא המשפט הפלילי וההליך הפלילי, כאן תכנסו אל תוך עולם החוקים והמידע של העולם הפלילי.

כל מה שרציתם לשאול

המשפט הפלילי הוא עולם מורכב ומסובך. מדובר בחוקים רבים, סייגים, פסיקות וכד'. אם נעצרתם בחשד לביצוע עבירה פלילית או זומנתם לחקירה במשטרה, אתם וודאי מרגישים מחסור במידע לגבי ההליך הפלילי, שלביו ואופן התנהלותו. בדיוק לשם כך, הקמנו את האתר הישראלי למשפט פלילי – כדי לענות לכם על כל שאלה ובכל עת. 

כל מה שתוכלו לקבל

באתר הישראלי למשפט פלילי תוכלו לקבל גם שירותים נוספים חשובים מעבר למידע - ייעוץ משפטי ע"י עורך דין פלילי. חשיבותו של ייעוץ משפטי בעת הליך פלילי היא מעל לכל! כאן תוכלו ליצור קשר ולקבל מענה מעורך דין פלילי מקצועי ומנוסה, שילווה אתכם, ייעץ לכם, יתמוך בכם, ויסייע לכם לצאת מהמצב אליו נקלעתם באופן הסביר ביותר. יצירת קשר
052-5070050

להתייעצות עם עורך דין פלילי, מלאו את הפרטים או התקשרו בעל עת!

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*