תחומי עיסוק - משפט פלילי – למקצוענים בלבד!

האתר הישראלי למשפט פלילי הוקם כדי לתת מענה לכל מי שזקוק לסיוע משפטי מקצועי בתחום המשפט הפלילי. התחום הפלילי אינו דומה לתחומים אחרים של עולם המשפט, וככזה נדרש מכל מי שמעורב בו לנהוג במקצוענות ובמינימום טעויות. כאן כל טעות תעלה ביוקר, ואין אפשרות להתחרט.

על כן, במקרה של חשד לעבירה פלילית, אין מה להתלבט ויש לפנות לעורך דין פלילי לקבלת ייעוץ וסיוע שוטף. 

תחומי עיסוק – משפט פלילי

משפט פלילי הוא כאמור עולם שלם של חוקים מורכבים ומסובכים, שרק עורך דין העוסק בתחומים פליליים יכול להם. תחומי עיסוק של משפט פלילי הם רבים ומגוונים. בין תחומי העיסוק של עורך דין פלילי נמצאים:
  1. טיפול במקרי מעצר: מעצר 24 שעות, הארכת מעצר, מעצר עד תום ההליכים, מעצר בית.
  2. משפט פלילי: ליווי הליך פלילי, טיפול בנושא רישום פלילי, ייצוג נפגע עבירה.
  3. טיפול בחשד לעבירות פליליות כגון: עבירות רכוש, עבירות סמים, עבירות נשק, עבירות שוחד, מעשים מגונים, זנות, סחר בנשים, עבירות מחשב, עבירות אלימות, מרמה והונאה, עבירות מין.
  4. טיפול בעבירות תעבורה: מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות והשפעת סמים, קנסות תעבורה, משפט תעבורה.
  5. כמו כן תחומי עיסוק נוספים של המשפט הפלילי דנים בסוגיות של דיני הסגרה, דיני צבא,טיפול בסוגיות הטרדה מינית בבית, הטרדה מינית בביה"ס והטרדה מינית בצבא. 
משפט פלילי – שני צדדים למטבע

משפט פלילי מפגיש בין שני צדדים: העבריין – מבצע העבירה הפלילית, ומהעבר השני נפגע עבירה – הקורבן. שני הצדדים הללו זכאים לייצוג משפטי פלילי הולם. נפגע עבירה זקוק לעורך דין פלילי, שילווה אותו לאורך כל שלבי המשפט הפלילי, ויביא למצב של הוכחת הפגיעה בקורבן.

העבריין הפוגע יזדקק לשירותי עורך דין פלילי, כדי לנסות ולהיחלץ מהמצב הלא פשוט אליו נקלע עם מינימום נזקים. עורך דין פלילי, אם כך מתמחה בתחומי עיסוק רבים במסגרת טיפול בסוגיות המשפט הפלילי, ונותן מענה לכל פנייה, בין אם היא מגיעה מהקורבן, ובין אם היא מגיעה מהצד שכנגד– מי שנחשד בביצוע עבירה פלילית.

במסגרת השרותים המוצעים באתר, אנו מציעים גם ייעוץ משפטי ע"י עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה, אשר יסייע לכם במקרה שלכם, ויקטין את הנזק שכבר נגרם בעת מעצר, חקירה במשטרה או כל נושא אחר הקשור למשפט הפלילי.


יצירת קשר
052-5070050

להתייעצות עם עורך דין פלילי, מלאו את הפרטים או התקשרו בעל עת!

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*