עבירות מחשב - פריצות למחשבים, גניבת מספרי אשראי ועוד

עבירות מחשב הן כיום עבירות נפוצות ביותר. לא כל אחד מבין ויודע, אבל עבירות מחשב נחשבות לעבירות פליליות. וכמו כל עבירה פלילית, גם עבירות מחשב כרוכות בהליך פלילי מורכב.

עבירות מחשב – מה נחשב כעבירת מחשב?

בשנת 1995 נחקק חוק המחשבים, שקובע עונשי מאסר של 3 עד 5 שנים למבצעי עבירות מחשב. עבירת מחשב היא עבירה פלילית, שבה בעל המחשב הוא קרבן העבירה.

עבירת מחשב יכולה להיות, לדוגמא, חדירה שלא כדין למחשב, חדירה למחשב כדי לעבור עבירה, שיבוש או הפרעה לפעולת מחשב, העברה, אחסנה, או שימוש במידע כוזב או בפלט כוזב בידיעה, וכל הקשור בוירוסים ונגיפי מחשבים, כולל סוסים טרויאניים, לרבות כתיבת קוד של וירוס מחשב או הפצתו.

עבירות מחשב – אפשר לצאת מזה בשלום

הליך פלילי
בעקבות עבירות מחשב מחייב ייצוג הולם למי שנחשד בביצוע אותן עבירות מחשב. החשוד בפלילים זקוק לכל הליווי והתמיכה של עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה, שיימצא את הדרכים לדאוג לצמצום הנזקים שעלולים להיגרם לחשוד. ברוב המקרים אדם שעבר עבירת מחשב לא תמיד הבין את חומרת המעשה, ולא מדובר בדפוס התנהגות של עבריין פלילי סדרתי.

על כן, אם אתם נחשדים בביצוע עבירות מחשב, מן הראוי ליצור קשר במהירות עם עורך דין פלילי, כדי שתוכלו לצאת מהעניין בצורה סבירה, ועתידכם לא ייפגע בצורה משמעותית.

זכרו! עבירת מחשב היא עבירה פלילית לכל דבר!

יצירת קשר
052-5070050

להתייעצות עם עורך דין פלילי, מלאו את הפרטים או התקשרו בעל עת!

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*