עבירות אלימות במשפחה

אלימות במשפחה היא סוג של התעללות בבן משפחה (התעללות מינית או פיזית). רוב המתעללים במקרים כאלו הם גברים, שבמרבית המקרים הרקע שלהם מגיע מהתעללות שהם עברו בחייהם, ולכן יש השלכות להתנהגות שלהם. אלימות במשפחה יכולה להתבטא באיומים, הטרדה, אונס, אלימות פיזית, תקצוב כספי קטן והשפלות.

אלימות במשפחהממחקרים עולה כי אלימות במשפחה נובעת מצורך של המתעלל בשליטה, שנובעת מחולשה או מחוסר הערכה עצמית שזו היא הסיבה לרמת האלימות – ככל שההערכה העצמית נמוכה יותר כך המתעלל אלים יותר.

אתה חשוד באלימות במשפחה – פנה מיד לעורך דין פלילי לקבלת ייעוץ וסיוע משפטי!

אם הגעת למצב שבו אתה נחשד בביצוע עבירה של אלימות במשפחה, ככל הנראה מצבך הנפשי אינו סוגה בשושנים....במקרים רבים חשוד באלימות משפחתית, לא באמת מתכוון לפגוע בבני משפחתו, אך נסיבות מסוימות מביאות אותו לכך. יש לראות את כל התמונה ואת הנסיבות שהביאו לאלימות.

הדבר הראשון שיש לעשות כשנחשדים בעבירות אלימות משפחה הוא פנייה אל עורך דין פלילי המתמחה בהגנה על אנשים שעברו עבירות אלימות במשפחה. לעורך שכזה יש את כל הניסיון ואורך הרוח לספק לך את ההגנה הטובה ביותר במהלך הליך פלילי.

ההתייחסות של רשויות החוק אל עברייני אלימות במשפחה הולכת ונעשית מחמירה יותר ויותר, ולכן נחיצותה של הגנה משפטית חכמה ומנוסה היא כורח המציאות. לכן אם אתה חשוד בעבירת אלימות במשפחה, הצעד הראשון והחשוב מכל הוא שכירת שירותי עורך דין פלילי!

אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת עם עו"ד פלילי, לצורך קבלת ייעוץ וסיוע משפטי.


ההגדרה המילולית של אלימות במשפחה היא אלימות מילולית, מינית, פיזית כלכלית או נפשית של בן משפחה אחד לבן משפחה אחר.
להמשך קריאה
כל נאשם שעומד מול חשד בכל סוג של אלימות במשפחה, צריך להתמודד מול מערכת ענישה חמורה מאוד, שרק הולכת ומחמירה עם השנים.
להמשך קריאה
יצירת קשר
052-5070050

להתייעצות עם עורך דין פלילי, מלאו את הפרטים או התקשרו בעל עת!

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*