עבירות הונאה וסחיטה

עבירות הונאה הן עבירות בהן מעורב יותר מאדם אחד והן חולשות על תחומים רבים. עבירות מהסוג הזה נחשבות לפוגעות ולמזיקות ביותר, וזו גם הסיבה לבעייתיות שבהתמודדות איתן. 
עבירות הונאה
עבירות הונאה – סוגים

ישנה חלוקה משפטית ברורה של עבירות הונאה, המסייגת בין עבירות נושים, יצירת קשר להונאה, התחזויות שונות והעברת תעודות. לכל סוג של עבירות הונאה יש דרך אכיפה שונה ומתן העונש תלוי במבצע העבירה, באופייה ובנפגעים ממנה. 

עבירות הונאה - טיפול

לטיפול בעבירות הונאה קיימים שני גופים שמורכבים מבוגרי משפטים, רואי חשבון, כלכלנים, מומחים למדעי המחשב, אשר עברו הכשרות ייעודיות במגזר החקירות והמודיעין של המשטרה. הגופים: במשטרה – יחידה ארצית לחקירות הונאה (יאח"ה), ובפרקליטות – היחידה לפשיעה כלכלית.
 
אתם נחשדים בביצוע עבירות הונאה - מה עושים עכשיו?

במקרים רבים אנשים בשעת לחץ קשה מגיעים למצב בו הם עוברים עבירות הונאה. זה לא אומר שאותו אדם שנחשד בביצוע עבירת הונאה הוא עבריין פלילי סידרתי. עבירות הונאה נעשות לא מעט ע"י אנשים נורמטיביים, שאין להם כל פרופיל של עבריין פלילי.

אם אתם חשודים בביצוע עבירות הונאה, הדבר בראשון שעליכם לעשות הוא לשכור שירותי עורך דין פלילי בעל ידע נרחב וניסיון בטיפול בהגנה על מבצעי עבירות הונאה.

חוק העונשין קובע, שעבירת הונאה היא עבירה פלילית לכל דבר, וככזאת יש להתייחס בכובד ראש לטיפול בה, ולדרכי ההתגוננות המומלצות מפני התביעה.

אם נחשדתם בביצוע עבירות הונאה ואתם עומדים בפני חקירות במשטרה, אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת עם עו"ד פלילי, לצורך קבלת ייעוץ וסיוע משפטי.

יצירת קשר
052-5070050

להתייעצות עם עורך דין פלילי, מלאו את הפרטים או התקשרו בעל עת!

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*