בחירת עורך דין פלילי - איך לבחור עורך דין

חשודים בביצוע מעשה פלילי? אל תזוזו מטר בלי עורך דין פלילי!

אם נחשדתם בביצוע של עבירות פליליות או מעשים פלילים, בין אם אכן ביצעתם אותן או לא, אתם חייבים לפנות אל עורך דין פלילי בכדי לקבל יעוץ משפטי והכוונה.

חשד שכזה, העולה כלפי אדם, הוא רציני וכרוך בתהליך מורכב, שיחייב אתכם להתכונן ולהיערך אליו. גם אם אתם חפים מפשע תצטרכו לעבור דרך חתחתים, ואתם מוכרחים להיעזר באיש מקצוע מתאים. סביר להניח שאתם בלחץ, מתלבטים מה לעשות ולאן לפנות, וחווים קושי רב...עורך דין פלילי בעל ידע, נסיון והתמחות בייצוג נאשמים או חשודים בביצוע עבירות פליליות הוא הכתובת שלכם!

עבירות פליליות בישראל- מדן ועד גולן

תמונת המצב הנוגעת לביצוע של עבירות פליליות בישראל עגומה למדי. אחוז ההרשעות על ביצוע עבירות פליליות בארץ הוא מהגבוהים במערב. בממוצע, מתבצעות הרשעות על עבירות פליליות של כ-45,000 אנשים וישנם 90% סיכויים להיות מורשע במשפט פלילי בישראל.

בחירת עורך דין פלילי - איך תדעו במי לבחור?

המספרים מדברים בעד עצמם. אתם מוכרחים לבחור עורך דין פלילי מקצועי. בחירתו של עורך הדין הפלילי שלכם היא החלק המשמעותי ביותר שתצטרכו לעשות לקראת ההליך הפלילי.

אל תקלו ראש, אל תתפתו לבחירות זולות או מהירות, וודאו כי עורך הדין הפלילי איכותי, בעל נסיון, וכי הוא יודע איך להוציא מהבוץ את הטובעים בו. עורך דין פלילי מומחה יכיר היטב את סדרי הדין הפלילי בתחום שבו התבצעה העבירה, ידע על בוריים את פסקי הדין, את התקדימים המשפטיים ואת הדרכים היצירתיות לחלץ את המואשמים בעבירה בעזרת ידע זה.

עורך דין פלילי מומחה יוכל במקרה הרע להקטין למינימום את העונש הנגזר על פי דין, ובמקרים הטובים יותר יוכל להביא לעסקת טיעון, או אף לזיכוי מלא.

עצרו ובדקו: האם עורך הדין הפלילי מומחה לתחום העבירה?

ישנן אינספור סוגי עבירות פליליות בתחומים רבים ושונים. בדקו מהי ההתמחות של עורך הדין לעבירה בה אתם חשודים. אם נחשדתם לדוגמא בעבירת אלימות כלפי האישה, יותר הגיוני כי תשכרו את שירותיו של עו"ד המומחה לתחום זה ולא לתחום עבירות הונאה למשל. יחד עם זאת, חשוב לפעול מהר ולא לבזבז זמן מיותר. ברגע שמצאתם עורך דין פלילי ערבו אותו במהירות, על מנת שיהיה שותף בתהליכים המשפטיים מרגע תחילתם, וכך יוכל לעזור לכם בצורה היעילה ביותר.

במידה וקרוב משפחה שלכם נעצר בחשד לביצוע עבירה פלילית, פנו מייד אל עורך דין פלילי בכדי לקבל ייעוץ משפטי וליווי משפטי מקצועי.
יצירת קשר
052-5070050

להתייעצות עם עורך דין פלילי, מלאו את הפרטים או התקשרו בעל עת!

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*